top of page

17.03.2023 - Pridružite se našem besplatnom newsletteru

Pozivamo sve članove, navijače, sponzore, prijatelje NK Croatije Zürich, kao i sve zainteresirane pratitelje našeg kluba, da se prijave na naš besplatni newsletter. Ovo je izvrsna prilika da budete u toku sa svime što se događa u našem klubu - od sportskih uspjeha do društvenih događanja.


Bilo da ste srcem uz naš klub, aktivno uključeni u njegove aktivnosti ili jednostavno volite nogomet i želite biti informirani o lokalnoj nogometnoj sceni, naš newsletter je pravo mjesto za vas. Svaki mjesec ćemo vam donositi zanimljive priče, ekskluzivne intervjue, informacije o nadolazećim događajima i puno više.


S našim newsletterom, bit ćete u središtu svih događanja NK Croatije Zürich, upoznati planove i ciljeve kluba te saznati kako možete doprinijeti i biti aktivniji dio naše zajednice.

Prijaviti se možete lako i brzo - posjetite našu web stranicu www.nkcroatia.ch, pronađite formu za prijavu na newsletter i unesite svoju e-mail adresu. Očekujte naš prvi newsletter već sljedeći mjesec u vašem elektroničkom sandučiću.


Ne propustite priliku biti bliže svom omiljenom klubu i uživati u svemu što NK Croatia Zürich ima za ponuditi. Pridružite nam se i ostanite povezani s najnovijim vijestima i događanjima u klubu.


Mi smo Croatia - zajedno smo jači!


Srdačno,

NK Croatia ZürichComments


bottom of page