top of page

19.02.2024 - Ušli smo u finale u izboru najpopularnije amaterske sportske momčadi u hrvatskom iseljeništvu

Pomozite NK Croatia Zürich osvojiti Večernjakovu Domovnicu 2024 🏆


Dragi članovi, navijači, prijatelji i sponzori NK Croatije Zürich! 🇭🇷⚽️


S ponosom i zahvalnošću želimo vas obavijestiti da smo se plasirali u finale Večernjakove Domovnice 2024! Ovo priznanje odražava vašu stalnu podršku i ljubav prema našem klubu. Bez vas, naš put do ovog uspjeha ne bi bio moguć. 💪


U finalu se natječemo za titulu najpopularnije amaterske sportske momčadi u hrvatskom iseljeništvu, što je za nas izuzetna čast i prilika da zajedno proslavimo našu strast prema nogometu i hrvatskoj kulturi. ⚽️🎉


Kako bismo ostvarili ovaj cilj, vaš glas je od ključne važnosti. Pozivamo vas da se pridružite ovom izboru i podržite nas svojim glasom. Glasati možete svakodnevno putem službene stranice Večernjeg lista: https://www.vecernji.hr/vijesti/izbor-najpopularnijih-u-hrvatskom-iseljenistvu-u-finalu-21-kandidat-objavljujemo-njihova-imena-1747547 🗳️💻


Vaš glas nije samo podrška našem klubu, već i prepoznavanje važnosti očuvanja hrvatske kulture i sporta u švicarskoj dijaspori. Zajedno možemo ostvariti još jedan veliki uspjeh i dodatno učvrstiti našu zajedničku povezanost. 🤝🌟


Hvala vam na svemu što radite za NK Croatia Zürich. Idemo zajedno do pobjede! 💙💪


Srdačno,

NK Croatia Zürich


Commentaires


bottom of page