top of page

19.03.2024 - Web stranica NK Croatia Zürich sada dostupna i na njemačkom jezikuNogometni klub Croatia Zürich, sa svojom bogatom 55-godišnjom poviješću, s ponosom obavještava javnost da je naša službena web stranica od sada dostupna i na njemačkom jeziku.


Ovaj potez predstavlja značajan korak naprijed u našim nastojanjima da izgradimo mostove između hrvatske zajednice u Švicarskoj i šireg švicarskog društva, a sve to kroz univerzalni jezik nogometa - najljepše sporedne stvari na svijetu.


Tijekom godina, naš klub je postao simbol zajedništva i sportskog duha, okupljajući ljude raznih generacija i kultura. Dodavanjem njemačkog jezika na našu web stranicu, ciljamo proširiti naš utjecaj i omogućiti većem broju ljudi da se upoznaju s našim radom, događanjima i postignućima. Također, ovim korakom želimo omogućiti i članovima našeg kluba, koji ne govore hrvatski, pristup informacijama o klubu na njemačkom jeziku. Vjerujemo da jezik ne bi trebao biti prepreka u dijeljenju naše strasti prema sportu i zajedništvu.


Pozivamo sve naše članove, navijače i simpatizere da posjete našu web stranicu na njemačkom jeziku i tako postanu aktivni dio naše rastuće obitelji NK Croatia Zürich.

Zahvaljujemo svima koji su nas podržavali kroz ove godine i radujemo se budućim izazovima.


Mi smo Croatia - zajedno smo jači!


Comments


bottom of page