top of page

22.04.2024 - Pozivamo Vas na sudjelovanje u stvaranju povijesne knjige NK Croatia Zürich! - Knjiga "NK Croatia Zürich - 55 Godina"

Dragi članovi, navijači i prijatelji NK Croatia Zürich,


Ove jeseni slavimo 55. obljetnicu našeg kluba i s ponosom najavljujemo izdavanje posebne knjige od 555 stranica koja će obilježiti našu bogatu povijest i tradiciju. Knjiga će biti bogata pričama, objavama, rezultatima, člancima i fotografijama koje odražavaju duh, tradiciju i sportski uspjeh našeg kluba.


📖 Vaš doprinos je ključan! 📖


Pozivamo sve vas koji posjedujete fotografije, članke, osobne priče ili bilo kakve druge materijale vezane za klub da se javite i pomognete nam u očuvanju naše zajedničke povijesti. Vaši materijali mogu pomoći u stvaranju knjige koja će približiti naše kulturno i sportsko naslijeđe ne samo članovima i navijačima, nego i široj javnosti.


📞 Kako sudjelovati? 📞


Možete nas kontaktirati direktno putem telefona na 0797188819 ili poslati materijale na email info@nkcroatia.ch.


Hvala vam što ste dio naše povijesti. Radujemo se vašim pričama i fotografijama!


Mi smo Croatia!
Commenti


bottom of page