top of page

24.02.2021 - Croatia Zürich prijavila još jednu momčad za novu natjecateljsku sezonu


Seniorska momčad Croatia Zürich 30 + / Foto: Fenix (I. Barišić)

Unatoč teškom razdoblju zbog pandemije koronakrize, Croatia Zürich je na inicijativu seniora koji imaju više od 40 godina prijavila još jednu momčad za natjecanje u svom švicarskom regionalnom savezu (FVRZ).

Riječ je o seniorskoj momčadi koja će pod imenom Croatije nastupiti u seniorskoj ligi 40+. Croatia je dosad u natjecanju imala tri momčadi, prvu i drugu te seniorska momčad 30+.


U vrijeme kada nema utakmica i kada su otkazani svi turniri, koji klubovima donose značajan prihod za financiranje nogometnih pogona, redovito plaćanje godišnje članarine je važan prihod za funcioniranje svakog kluba pa tako i Croatije Zürich.

Ovdje je zanimljivo napomenuti kako bivši igrači Croatije redoviti ispunjavaju svoju dragovoljnu obvezu plaćanja godišnje članarine. Isto rade i umirovljeni članovi Croatije koji redovno na početku godine potvrde svoje članstvo i na taj način pomažu svom klubu. No, aktivni igrači i seniori nisu baš tako ažurni pa ih se mora podsjećati na njihovu obvezu. Nadamo se da će ovo biti još jedan podsjetnik za one koji nisu platili članarinu da to naprave. Ujedno je ovo i poziv onima koji nisu članovi kluba da to postanu i da svojom godišnjom članarinom pomognu svom hrvatskom klubu.-----NK Croatia Zürich uspijela je oformiti još jednu momčad te nakon duže vremena imamo tri službene momčadi. Momčad Seniora 40+ voditi će trener Goran Papić, koji je poznati dugogodišnji prijatelj kluba i strastveni nogometaš. Uz registraciju momčadi bio nam je potreban i sudac te nam se na raspolaganje stavio mladi Kristian Batinić, koji kao i Goran Papić želi aktivno djelovati u našem klubu.

Goranu Papiću i Kristianu Batiniću želimo ovim putem poželjeti dobrodošlicu i zahvaliti im se što su prepoznali rad našeg kluba te i oni žele doprinjeti našem zajedničkom uspjehu. Ukoliko ste nogometaš i želite igrati u nekoj od naših momčadi (Aktivni, Seniori 30+, Seniori 40+) javite nam se. NK Croatia Zürich

Comments


bottom of page