top of page

03.03.2024 - AKTIVNI - U trećem ogledu prijateljske utakmice, Croatia ZH je poražena rezultatom 2:1

NK Croatia ZH (3) - FC Wàdenswil 2 (4) 1:2 (0:2)

Sastav NK Croatia ZH:

Marko Žiljak, Jurica Barišić, Toni Zubonja, Ivan Dukić, Josip Filipović, Stjepan Močilić, Stjepan Laštro (C), Kristijan Kostić, Hrvoje Pavlović, Nikola Petrlić, Sebastijan Jurić

Još su igrali: Frano Dukić, Carlos Miguel Fernandes Monteiro, Stanislav Blažanović, Loris Tanzilo

U 85. minuti, Ivan Dukić postigao je jedini zgoditak za Croatiju

U utakmici provjere, Croatia je izgubila rezultatom 2:1. Gosti su postigli svoje golove već u prvom dijelu utakmice, u 30. i 32. minuti, što je dovelo do njihovog vodstva dok su igrači Croatie odlazili na odmor.

Drugi dio utakmice protekao je u izjednačenoj igri. Međutim, Croatia je uspjela smanjiti zaostatak golom Ivana Dukića u 85. minuti, postavivši konačni rezultat.

Unatoč porazu, ovaj susret pokazao je borbenost i karakter Croatie. Igrači su pokazali odlučnost da se bore do samog kraja, što je rezultiralo zapaženim golom u kasnijoj fazi utakmice.

Text: NK Croatia Zürich