top of page

21.09.2023 - Seniori 30+ Croatije ispali u 2. kolu kupa

U utakmici 2. kola regionalnog kupa, seniorska 30+ momčad Croatije Zürich poražena je na gostovanju kod Kilchberg – Rùschlikon i ispala iz kup natjecanja,

FC Kilchberg – Rùschlikon – NK Croatia ZH 5:3 ( 3:1 )

Domaća momčad je bila bolja i zasluženo nastavlja natjecanje u kupu, dok Croatija sve snage sada može upraviti prema prvenstvu.

Sastav NK Croatia Zürich ( Sen.30 +/ P.) : David Sugar, Danijel Komin, Robert Mastelić ( C ), Ivan Drmić Igor Pavlović, Stanislav Blažanovic Petar Grgić, Mario Karimović, Luka Lapenda, Srecko Pavlović. Pričuve: Željko Brunović, David Zeko, Goran Papic, Dinko Šoštarić. Trener – igrac: Igor Pavlović.

Promocion 30+liga

Prije kup utakmice, seniorska momčad Croatije je u petak odigrala svoju prvenstvenu utakmicu u Promocion ligi.

Nakon pobjede u prvom kolu i poraza u drugom prvenstvenom kolu, u 3. kolu na gostovanju kod momčadi Thalwila hrvatska momčad je doživjela još jedan poraz.

FC Thalwil – NK Croatia Zürich 2:0 ( 2:0 )

Igrački spremnija momčad domaćina povela je već u 12 minuti, da bi u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (40 + 2.min) došla u vodstvo od 2:0, što je i bio i konačan rezultat utakmice.

Iz posljednje dvije utakmice, u kojima je Croatia poražena, da se zaključiti kako hrvatska momčad neće imati nimalo laku zadaću ostati u iznimno jakoj 30+ Promocion ligi.

Sastav NK Croatia ZH 30 + / P.: Josip Garić, Ivan Drmić, Josip Pranjković ( C ), Andre Šišić, Simon Katovčić, Filip Pudić, Petar Grgić, Mario Karimović, Danijel Komin, David Sugar, Stanislav Blažanović. Još su igrali: Igor Pavlović, Arpad Kerepeš, Zeljko Brunović.