top of page

26.03.2024 - AKTIVNI - Izvještaj zadnje pripremne utakmica prve momčadi

Zaslužena pobjeda domaćina FC Schwamendingen (3. Liga) protiv NK Croatije ZH (3. Liga) 5:2 (3:0).

Strijelac za Croatiju ZH: Nikola Petrlić (2).

Sastav NK Croatije ZH (3. Liga): Frano Dukić, Jurica Barišić, Toni Zubonja, Ivan Dukić, Carlos Miguel Fernandes Monteiro, David Bagarić, Stjepan Laštro, Sebastijan Jurić, Loris Tanzillo

Rezerve: Marko Žiljak, Pero Zovko, Kristijan Papić, Stanislav Blažanović, Nikola Petrlić, Trener - igrač: Stanislav Blažanović

U zadnjoj pripremnoj utakmici prije početka prvenstva, koja se igra 7. travnja, Croatia je izgubila utakmicu protiv Schwamendingena s 5:2.

Schwamendingen je dominirao cijelo prvo poluvrijeme i postigao tri gola. U drugom dijelu, domaćin je poveo s 4:0. Tada se Croatia nešto digla u igri, posebno ulaskom Nikole Petrlića, koji je postigao prvi gol za Croatiju za rezultat od 4:1. Domaćin igra dobro i povećava na 5:1. Opet, Nikola Petrlić daje svoj drugi gol u 81. minuti za konačnih 5:2, što je krajnji rezultat utakmice.

NK Croatia ZH (3. Liga) - FC Kosova ZH (3. Liga) igraju 07.04.2024. na igralištu Juchhof 1.ZH u 12:00 sati.