top of page

25.09.2023 - Croatia Zürich osvojila prvi bod u ovoj sezoni na gostovanju u Turicumu

Igrači Croatije izlaze na utakmicu protiv momčadi Industrie Turicum / Foto: Fenix (Ivan Barišić)

U 4. kolu švicarske amaterske 3. lige regije Zürich, Croatia Zürich je osvojila prvi bod u ovogodišnjem prvenstvu

FC Industrie Turicum – NK Croatia 1:1 ( 1:0 )

Bila je to dobra utakmica i također igra momčadi Croatije u gostima kod jakog protivnika na igralištu Hardhof .

Igrači Croatije / Foto: Fenix (Ivan Barišić)

Croatija imala je jednu veliku priliku za pogodak u prvom poluvremenu ali mreža domaćina se nije zatresla. Momčad Industrie je prvo poluvrijeme završila vodstvomod 1:0 pogotkom u sudačkoj nadoknadi vremena.

Drugo poluvreme Croatia bolja momčad i dominirala terenom. Do izjednačenja je došlo u 90 (+3) minuti kada Ivan Zubonja trese mrežu domaćina za konačan rezultat utakmice od 1:1.

Sastav NK Croatia Zürich: Frano Dukić, Jurica Barišić, Luka Šestak, Ivan Dukić, Matias Lubina, Sebastijan Jurić, Loris Tanzilo, Stjepan Laštro (C), Kristijan Krstić, Hrvoje Pavlović, Nicola Petrlić. Još su igrali: Ivan Zubonja, Josip Filipović, Carlos Miguel Fernades Montiero.