top of page

18.10.2023 - Novi poraz Croatije Zürich, oba pogotka primljena u sudačkoj nadoknadi vremena

Croatia je u prvenstvenoj utakmici amaterske 3.lige regije Zürich doživjela peti ovogodišnji poraz te je sa svega dva osvojena boda prikovana za dno ljestvice

NK Croatia ZH : FC Wollishofen 1:2 (1:1)

Hrvatska momčad iz Züricha je ponovno poražena, ovaj put na domaćem terenu pogotkom u 90+1 minuti protiv drugoplasirane momčadi lige.

Croatia je i protiv Wollishofena dobro započela utakmicu. Nakon nekoliko izraženih prilika, hrvatska momčad je u 35.min povela s 1:0 pogotkom Lorisa Tanzilla, I kad je sve izgledalo dobro posloženo, obrana Croatije u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremene (45+2)

Drugi dio utakmice je bio ravnopravan. Obje momčadi igrali su na pobjedu. No, opet se dogodilo da hrvatska momčad u sudačkoj nadoknadi vremena, ovaj put u 90+1. minuti prima pogodak i ostaje bez boda.

Sastav NK Croatia Zürich: Frano Dukić, Davor Crnković, Ivan Dukić, Matias Lubina, Sebastijan Jurić, Loris Tanzillo, Stjepan Laštro (C), Kristijan Krstić, Matej Šišić, Hrvoje Pavlović. Još je igrao Ivan Zubonja. Trener-igrač Stanislav Blažanović.