top of page

07.04.2024 - AKTIVNI - Izvještaj utakmice prve momčadi protiv FC Kosova 2

NK Croatia ZH 1 - 4 : 6 - FC Kosova 2

Na stadionu Juchhof 1, NK Croatia ZH se sučelila s FC Kosova 2 u napetoj nogometnoj utakmici. Unatoč hrabroj borbi, Croatia ZH je izgubila s rezultatom 4:6 protiv gostujuće ekipe FC Kosova 2.

• Marko Bagarić u 44. minuti

• Ivan Dukić u 60., 84. i 89. minuti, čime je postigao impresivan hat-trick.

Marko Bagarić, strijelac prvog gola Croatije u 44. minuti

Ivan Dukić, strijelac Croatije u 60., 84. i 89. minuti, čime je postigao impresivan hat-trick.

Utakmica je započela s obećavajućom igrom Croatije, koja je kreirala dvije rane šanse. Međutim, FC Kosova 2 preuzeo je kontrolu i postigao dva brza gola. Bagarić je smanjio na 1-2 neposredno prije poluvremena. Drugo poluvrijeme obilježila je serija golova gostiju, što je dovelo do rezultata 1:5. Nakon toga uslijedio je hat-trick Ivana Dukića, ali to nije bilo dovoljno da se utakmica preokrene, ostavljajući konačni rezultat 4:6.

Unatoč dobrim momentima Croatije i izvanrednom nastupu Dukića, individualne greške u obrani stajale su ih pobjede. Utakmica je bila atraktivna s mnogo golova, ali na kraju neuspješna za Croatiju.

Oko 50 navijača uživalo je u izvrsnim uvjetima za nogomet, s temperaturom oko 20 stupnjeva Celzijusa i laganim vjetrom.