top of page

04.10.2022 - Knjiga NK Croatia: Priskuplanje materijalaDragi prijatelj Kluba,


Ozbiljno smo započeli skupljati materijale o povijesti i sadašnjosti našeg omiljenog kluba, koji nam je tako puno dao kroz godine koje smo proveli s njim i uz njega, kako bi uskoro napisali i objavili knjigu povodom 50-te obljetnice kluba.


Ako i ti želiš učestvovati u stvaranju naše zajedničke knjige, molimo te da nam pošalješ ili proslijediš sav materijal koji posjeduješ što se tiče našeg kluba. Sve što ti se nalazi negdje na računalu, mobitelu ili u podrumu vezano za naš klub jako rado primamo. Što starije, to vrijednije!


Sve informacije, članke, slike, videoklipove, itd. možeš poslati na roman.tomic@outlook.com ili porukom/pozivom na 0797188819 ugovoriti preuzimanje materijala.


Sportski pozdrav, NK Croatia Zürich

Comments


bottom of page